Oferty z innych miejsc

Swarzędz (10216)

Jarocin (8651)

Oborniki (8549)

Komorniki (8401)

Krotoszyn (8341)

Skoki (8132)

Śrem (7971)

Kostrzyn (7968)

Turek (7822)

Nowy Tomyśl (7589)

 

Herb Pniew

Pniewy to miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie szamotulskim, położone nad Jeziorem Pniewskim. Jest również siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Pniewy. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa poznańskiego. Zamieszkuje tu obecnie niemalże 8 tysięcy mieszkańców. Pniewy położone są na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych takich jak: droga krajowa nr 92 (Miedzichowo – Łowicz), droga krajowa nr 24 (Rudnica – Pniewy), droga wojewódzka nr 187 (Pniewy – Murowana Goślina), drogi lokalne do Brodów, Chrzypska Wielkiego. Komunikację zapewniają autobusy PKS-u. Z pewnością dużym sukcesem gospodarczym było to, że w 2009 roku Honda rozpoczęła budowę tu swojego centrum logistycznego w Pniewach pod nazwą Honda Logistics Center Central-Europe Sp. z o.o. Pniewy to dzieje małego miasteczka Wielkopolski, położonego przy ważnym szlaku handlowo-komunikacyjnym, które pozytywnie zapisało się na kartach historii regionu. Mimo dominacji Poznania, miasto prężnie rozwija się gospodarczo i kulturalnie. W dalszym ciągu następują w tym regiony zmiany mające na celu polepszenie bytu mieszkańców poprzez rozpoczynanie nowych inwestycji. Obecnie władze Gminy starają się o środki z Unii Europejskiej. Uzyskano i wykorzystano już prawie 9,5 mln zł. Planuje się dalszą rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej, kontynuację budowy i remontów ulic i chodników oraz remonty dróg gminnych, jak i realizację nowych zadań inwestycyjnych.


Podaj swój e-mail, jeśli chcesz, abyśmy powiadomili Cię o nowych ofertach pracy w Pniewach:

Forum pracy, dyskusje, artykuły:

Szczurołap - zawód, który nie wyginie
Artykuł z dnia: środa, 29 sierpień 2012
Zasada jest prosta - szczury były, są i będą. Jeśli ktoś myśli, że ich nie ma, bo ich nie widać, to jest w błędzie. Są cholernie dobrymi obserwatorami - zanim wejdą na dany teren, najpierw wysyłają zwiadowców, którzy obserwują nasze zwyczaje.
Czytaj dalej ->


Zawód: gracz komputerowy
Artykuł z dnia: wtorek, 28 sierpień 2012
Twoje dziecko spędza godziny, grając na komputerze? Nie martw się! W przyszłości może zostać świetnie zarabiającą międzynarodową gwiazdą.
Czytaj dalej ->


Nowy zawód: mąż do wynajęcia
Artykuł z dnia: poniedziałek, 27 sierpień 2012
Może wyprowadzić psa lub wywiercić dziurę w ścianie. Mąż do wynajęcia ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę - potrafi po sobie posprzątać!
Czytaj dalej ->


Zarobić na zdrowym stylu życia
Artykuł z dnia: piątek, 24 sierpień 2012


Masażysta, kosmetyczka, fizjoterapeuta czyli jak zarobić na urodzie
Artykuł z dnia: czwartek, 23 sierpień 2012
Masażyści, kosmetyczki, fizjoterapeuci, stylistki. W tej branży ofert nie brakuje. Nic dziwnego, że szkoły policealne kształcące w popularnych okołozdrowotnych zawodach, cieszą się coraz większą popularnością.
Czytaj dalej ->


Motywacja przez pryzmat świeczki
Artykuł z dnia: środa, 22 sierpień 2012
– Jest gigantyczne niedopasowanie pomiędzy tym, co nauka wie o motywacji pracowników, a tym, jak tę wiedzę wykorzystuje się w biznesie – o motywacji opowiada Dan Pink.
Czytaj dalej ->


Człowiek ambitny człowiekiem sukcesu?
Artykuł z dnia: wtorek, 21 sierpień 2012
– Poszukiwane ambitne osoby na odpowiedzialne stanowisko. Jesteś ambitny? Ta praca jest dla Ciebie! – takimi słowami zaczyna się większość ogłoszeń. Czy rzeczywiście bycie ambitnym może ułatwić nam znalezienie pracy, a następnie odniesienie w niej sukcesu
Czytaj dalej ->


Coś mi mówi, że stać mnie na więcej
Artykuł z dnia: poniedziałek, 20 sierpień 2012
Jest coś, co nie pozwala zadowolić się byle źródłem dochodów. Jest coś, co winduje zawodowe oczekiwania wobec siebie i innych. I nie warto tego ignorować.
Czytaj dalej ->


5 krótkich ćwiczeń, które możesz wykonać przy biurku w pracy
Artykuł z dnia: piątek, 17 sierpień 2012
Praca biurowa stwarza wiele zagrożeń dla osób ją wykonujących. Osiem na dziesięć pracowników biurowych skarży się na silne bóle kręgosłupa, wywołane zmniejszona aktywnością fizyczna oraz pozostawaniem w jednostajnej pozycji, przez większość czasu w pracy
Czytaj dalej ->


O figurę można dbać wszędzie: gimnastyka w biurze
Artykuł z dnia: czwartek, 16 sierpień 2012
Dzięki gimnastyce w biurze możemy zadbać o ciało i rozjaśnić umysł podczas pracy.
Czytaj dalej ->


Sport treningiem motywacji
Artykuł z dnia: środa, 15 sierpień 2012
Istnieje duży stopień analogii między uprawianiem sportu a pracą zawodową. W obu przypadkach można spotkać się z problemem motywacji, efektywności i satysfakcji.
Czytaj dalej ->


Okoliczne miejscowości:

Obrzycko, Kaźmierz, Pniewy, Obrzycko, Wronki, Szamotuły, Ostroróg, Lwówek, Kwilcz, Duszniki, Chrzypsko Wielkie.